2020 Yılında Çekilmiş ve Milletlerarası Fotoğrafçılık Ödülü’nü Kazanmış Birbirinden Büyüleyici 60 Eşsiz Fotoğraf

Fotoğrafların her biri birbirinden eşsiz.

Kaynak: https://medium.com/curious/60-of-the-mos…

1. Analog/Film Kategorisi Birinciliği: “Yeni Denizler” fotoğrafıyla Paulius Makauskas

2. Aktiflik Kategorisi Birinciliği: “Elementler” fotoğrafıyla Katja Ogrin

3. Hoş Sanatlar Kategorisi Birinciliği: “İçeriden Dışarıya Bakmak” fotoğrafıyla Julia Fullerton-Batten

4. Tabiat Kategorisi Birinciliği: “Kara Dağ” fotoğrafıyla Ari Rex

5. Beşerler Kategorisi Birinciliği: “Odilo Lawiny – El İmali Futbol Topları” fotoğrafıyla Brian Hodges

6. Hareket Halinde/Video Kategorisi Birinciliği: “Hayal Ülkesine Yolculuk” fotoğrafıyla Iwona Podlasinska

7. Analog/Film/Portre Kategorisi Birinciliği: “Zaman” fotoğrafıyla Titus Poplawski

8. Analog/Film/Portre Kategorisi Üçüncülüğü: “Ranger Adamson” fotoğrafıyla Tyler Schiffman

9. Mimari/Şehir Görüntüsü Kategorisi Birinciliği: “Beton Orman” fotoğrafıyla Yuhan Ma

10. Mimari/Şehir Görüntüsü Kategorisi İkinciliği: “Gündüz Işığı” fotoğrafıyla Chih-Hsiung Tsai

11. Mimari/Tarihi Kategorisi Üçüncülüğü: “Uzay ve Vaktin Çoklu Evreni” fotoğrafıyla Cheric Kwong

12. Mimari/Endüstriyel Kategorisi Birinciliği: “LED Sera” fotoğrafıyla Tom Hegen

13. Mimari/Diğer Kategorisi Birinciliği: “Son Tong Lau” fotoğrafıyla Stefan Irvine

14. Mimari/Diğer Kategorisi İkinciliği: “Ters Düz Edilmiş” fotoğrafıyla Andrew Prokos

15. Derin Perspektif Kategorisi Üçüncülüğü: “Tıbbi Tehlike Koridorlarında” fotoğrafıyla Jorge Iván Macías Mejía

16. Başmakale/Basın/Çevresel Kategorisi Birinciliği: “Plastik Krizi: Ön Saflardaki Adamlar” fotoğrafıyla Muntaka Chasant

17. Başmakale/Basın Kategorisi Birinciliği: “Demokrasi Yanlısı Şovlar: Hong Kong: Vaktimizin Devrimi” fotoğrafıyla Kiran Ridley

18. Başmakale/Basın/Genel Haberler Kategorisi Üçüncülüğü: “Diz Üstünde Polis” fotoğrafıyla Eva Marie Uzcategui

19. Başmakale/Basın/Diğer Kategorisi Birinciliği: “Umudun Melodisi” fotoğrafıyla Urim Hong

20. Etkinlik/Rekabetçi Aktiflik Kategorisi İkinciliği: “Asla Pes Etme” fotoğrafıyla Qiang Chen

21. Etkinlik/Gelenekler ve Kültür Kategorisi Üçüncülüğü: “Nueva Ecija’da Çamur Beşerler Festivali” fotoğrafıyla Jophel Botero Ybiosa

22. Etkinlik/Düğün Kategorisi Birinciliği: “Veda Anı” fotoğrafıyla Yo-Wei Chen

23. Hoş Sanatlar/Kolaj Kategorisi Birinciliği: “Notaların Şehri” fotoğrafıyla Ki Piu Tse

24. Hoş Sanatlar/Manzara Kategorisi Üçüncülüğü: “Zamanın Mesafesi” fotoğrafıyla Xue Yutao

25. Doğa/Havadan/Drone Kategorisi İkiciliği: “Papatya Toplayan Kadınlar” fotoğrafıyla Kaveh Seyedahmadian

26. Doğa/Hayvanlar/Evcil Hayvanlar Kategorisi Birinciliği: “En Yakın Arkadaşlar” fotoğrafıyla Claudio Piccoli

27. Doğa/Hayvanlar/Evcil Hayvanlar Kategorisi Üçüncülüğü: “Alex + Zoe” fotoğrafıyla Emily Fisher

28. Doğa/Astrofotoğrafçılık Kategorisi İkinciliği: “Tateyama’da Saman Yolu” fotoğrafıyla Masahiro Hiroike

29. Doğa/Manzara Kategorisi Birinciliği: “Aşırı Panoramik Manzaralar” fotoğrafıyla Alessandro Cantarelli

30. Doğa/Manzara Kategorisi Üçüncülüğü: “JAZZ” fotoğrafıyla Takashi

31. Doğa/Diğer Kategorisi Birinciliği: “Mavi Insularis 7” fotoğrafıyla Chin Leong Teo

32. Doğa/Diğer Kategorisi İkinciliği: “Sabah Işıltısı” fotoğrafıyla Shumon Saito

33. Doğa/Diğer Kategorisi Üçüncülüğü: “Sınırı Aşmak” fotoğrafıyla Donald Van Horn

34. Doğa/Mevsimler Kategorisi İkinciliği: “En Hoş Son Yer” fotoğrafıyla Scott Blair

35. Doğa/Mevsimler Kategorisi Üçüncülüğü: “İlk Kar” fotoğrafıyla Timo Heinz

36. Doğa/Gün Batımı Kategorisi İkinciliği: “Gün Batımının Mucizeleri” fotoğrafıyla Bence Mate

37. Doğa/Gün Batımı Kategorisi Üçüncülüğü: “Beklenmedik Yolculuk” fotoğrafıyla Leonardo Munoz

38. Doğa/Ağaçlar Kategorisi Birinciliği: “Kutsal Işık” fotoğrafıyla Kousuke Kitajima

39. Doğa/Ağaçlar Kategorisi İkinciliği: “Dans Eden Sis” fotoğrafıyla Simone Cmoon

40. Doğa/Ağaçlar Kategorisi Üçüncülüğü: “Kimsesiz Ağaç, Yalnız Değil” fotoğrafıyla Hsiaohsin Chen

41. Doğa/Deniz Altı Kategorisi İkinciliği: “Devin Gözü” fotoğrafıyla Karim Iliya

42. Doğa/Deniz Altı Kategorisi Üçüncülüğü: “Altın Medusa” fotoğrafıyla Alex Kydd

43. Doğa/Vahşi Hayat Kategorisi İkinciliği “Kırılmaz Bağ” fotoğrafıyla Pedro Jarque Krebs

44. Doğa/Vahşi Hayat Kategorisi Üçüncülüğü: “Hassas Gözler” fotoğrafıyla Tamara Blazquez Haik

45. İnsanlar/Aile Kategorisi Birinciliği: “Hepimiz Birimiz İçin Birimiz Hepimiz İçin” fotoğrafıyla Juliana Könnecke

46. İnsanlar/Aile Kategorisi İkinciliği: “Büyükanne Sevgisi” fotoğrafıyla Nicole Capps

47. İnsanlar/Aile Kategorisi Üçüncülüğü: “Bir Yıldız Doğdu” fotoğrafıyla Ekaterina Efremova

48. İnsanlar/Sokak Fotoğrafçılığı Kategorisi Üçüncülüğü: “Sessiz Işık” fotoğrafıyla Nicholas Dombrovskis

49. İnsanlar/ Düğün Kategorisi Birinciliği: “Aşk” fotoğrafıyla Vera Davidova

50. İnsanlar/ Düğün Kategorisi İkinciliği: “Aşklarım” fotoğrafıyla Eric Lee

51. Özel/Panorama/Panoramik Kategorisi Birinciliği: “Büyülenme” fotoğrafıyla Mark Gray

52. Özel/Evcil Hayvanlar Kategorisi Birinciliği: “Denizin Üstünde Uçmak” fotoğrafıyla Claudio Piccoli

53. Özel/Evcil Hayvanlar Kategorisi İkinciliği: “Gözleri Kapalı Tavşan” fotoğrafıyla Tianhang Zhang

54. Özel/Evcil Hayvanlar Kategorisi Üçüncülüğü: “Fırıl Fırıl” fotoğrafıyla Chris Van Riel

55. Özel/Yolculuk/Seyahat Tutkusu Kategorisi Üçüncülüğü: “Gelgit Başlangıcı II” fotoğrafıyla Jan Smid

56. Sporlar/Takım Sporları Kategorisi İkinciliği: “LeBron Havada Yürüyor” fotoğrafıyla Andrew Bernstein

57. Sporlar/Kış Sporları Kategorisi İkinciliği: “Middletonlular” fotoğrafıyla Frederik van den Berg

58. Sporlar/Kış Sporları Kategorisi Üçüncülüğü: “Oyun 7 OT Kazanan” fotoğrafıyla Brandon Magnus

59. Sporlar/Ekstrem Sporlar Kategorisi Birinciliği: “Dünyayı Satmış Adam” fotoğrafıyla Adam Gearing

60. Sporlar/Ekstrem Sporlar Kategorisi İkinciliği: “Adam vs. Doğa” fotoğrafıyla Aaron Lynton

Sizin favoriniz hangi fotoğraf oldu? Yorumlarda paylaşmayı unutmayın.